Všeobecné informace

Snažíme se dělat všechno tak, abychom reklamacím předcházely. Máme vyvinuté různé programy,          které nám v tom pomáhají, ale případnému lidskému selhání nebo chybě výrobku nelze vždy vyhnout.          Každou reklamaci se snažíme vyřídit co nejrychleji ke spokojenosti zákazníka.

V případě, že dojde k lidskému selhání (např. Vám přijede jiný produkt než ten, který jste si objednali)         tak samozřejmě danou chybu ihned po nahlášení napravíme na naše náklady.

Záruka

Záruční doba na zboží zakoupené v internetovém obchodě je standardně 24 měsíců.      Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží zákazníkem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Zákazník je oprávněn odstoupit od smlouvy bez udání důvodu v souladu s ust. § 7 zákona č. 102/2014 CFU o ochraně spotřebitele          při prodeji na dálku ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. V případě, že v rámci jedné objednávky bylo zboží dodáno odděleně,          lhůta pro odstoupení plyne okamžikem převzetí zboží, který byl dodán jako poslední.

Anatolian Castorland Clementoni Cobble Hill Dino Educa Eurographics Heye Jumbo Masterpieces Ravensburger Schmidt SunSout Trefl